Rejs Biskaje 2017


Sezon 2017 planujemy ulgowo i relaksowo jako wypoczynek po wyjątkowo długim sezonie 2016/2017. Po 3-krotnym przejściu cieśniny Drake'a i opłynięciu przylądka Horn  3 miesięcznej eksploracji Antarktydy  zostajemy na południu Europy zwiedzając wybrzeże Atlantyku przez Portugalię, Hiszpanię i Francję.

Serdecznie zapraszamy na rejsy podczas których poznamy trzy różne kuchnie świata, odwiedzimy najlepsze rejony winne i spróbujemy najlepszych serów świata. Owoce morza w San Sebastian, porto w Porto czy słynne wina Bordeux  dokonale smakują na pokładzie!

Sierpień na czas raczej łagodnej pogody, sprzyjających wiatrów więc zapraszam również zwolenników jachtingu. Rejsy 2-3 tygodniowe pozwolą na spokojną i rekreacyjną żeglugę. Dla tych którzy nie mają dużo urlopu możemy zorganizować krótkie tygodniowe wypady po wybrzeżu Portugalskim

 

W lecie odwiedzimy francuskie La Rochel, następnie poprzez Bordeux popłyniemy do San Sebastian na granicy Francusko/Hiszpańskiej. Potem Bilbao, A Corunia, Vigo, Porto, Lizbona i Albufeira. Z wybrzeża Algarve z Albufeirii planujemy wypady Morze Śródziemne odwiedzając Kadyks, Gibraltar i Malagę.


Zapraszamy wszystkich na pokład jednego z najbardziej dzielnych i wytrzymałych, a jednocześnie szybkich jachtów, jakie powstały w stoczniach brytyjskich. Zaprojektowany na regaty „pod wiatr i pod prąd”, po dwukrotnym opłynięciu świata w regatach Global Challenge Race, jacht został gruntownie przebudowany, wyposażony w komfortowe koje, , nowy generator 11 kVA, odsalarkę wody, najnowocześniejszą elektronikę B&G, system łączności satelitarnej Pilot GO  i jest gotowy na nowe wyzwania.  

 

Spełnij swoje marzenia i dołącz do załogi BT Challenge 67. Nie musisz być żeglarzem - zostaniesz nim na naszym pokładzie! Etapy rejsu:

Nr etapu Trasa Termin  
17.12 Albufeira - San Sebastian 2017.07.20 - 2017.08.06 Szczegóły
17.14 San Sebastian - Porto - Albufeira 2017.08.06 - 2017.08.26 Szczegóły